بازدید فرماندار بهاباد از یک واحد دامداری پرورش گاو شیری در بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد از یک واحد پرورش گاو شیری که در مجتمع دامداری های بهاباد واقع می باشد بازدید و مسائل و مشکلات این واحد تولیدی را بررسی نمود.

باحضور معاون عمرانی استاندار یزد؛ پروژه عمرانی بخش مرکزی بهاباد با اعتبار 25 میلیارد ریال افتتاح شد

newsitem

همزمان با هفته نکوداشت شهرداری ها و دهیاری ها، پرژه های عمرانی دهیاری های بخش مرکزی بهاباد با اعتبار 25 میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

باحضور معاون استاندار یزد؛ وضعیت پروژه های عمرانی‌ شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

نشست بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی در حوزه راه، آب و گاز که در شهرستان بهاباد در حال اجرا می باشد، باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد برگزار شد.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی، چهاردهم تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

دیدار رئیس جهادکشاورزی استان یزد با فرماندار بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در این دیدار گفت: شهرستان بهاباد به لحاظ موقيعيت‌های جغرافيايی مختلف می‌تواند در تمام زمينه‌های كشاورزی، دامپروری و همچنین پرورش ماهی، فعاليت چشمگيری داشته باشد.

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت خلق حماسه شورانگیز مردم در انتخابات 28 خرداد

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی از حضور حداکثری و حماسی مردم شهرستان بهاباد در پای صندوق‌های اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا که در 28 خرداد 1400 برگزار شد، قدردانی کرد.

بازدید فرماندار بهاباد از شعب اخذ رأی شهر بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز در ساعت اولیه اخذ رأی از برخی شعب شهر بهاباد بازدید و از نزدیک روند برگزاری انتخابات را بررسی نمود.

فرماندار بهاباد رأی خود را به صندوق انداخت

newsitem

فرماندار بهاباد در نخستین ساعات آغاز اخذ رأی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، باحضور در شعبه حوزه علمیه حضرت خدیجه(س) بهاباد، رأی خود را به صندوق...

پیام دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی از آحاد مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد، به حضور پرشور و باشکوه درپای صندوق‌های رأی دعوت کرد.

یکهزارو ۲۱۵ بازرس فرایند انتخابات در استان یزد را رصد می‌کنند

newsitem

عضو ستاد بازرسی انتخابات استان یزد درنشست توجیهی بازرسین و سر بازرسین انتخابات ریاست جمهوری وشورای اسلامی بهاباد ،گفت: در سطح استان یزد ۱۲۱۵ نفر بازرس فرآیند انتخابات را رصد می کنند .

فرماندار بهاباد: اهتمام به قوانین و مقررات در اولویت کار نمایندگان فرماندار قرار گیرد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی با اشاره به اینکه نمایندگان فرماندار باید نظارت دقیق داشته باشند، گفت: اهتمام به قوانین و مقررات باید در اولویت کار اعضای شعب و...

اعلام اسامی افراد تایید صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان بهاباد

newsitem

اسامی نهایی نامزدهای تأیید صلاحیت شده در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای بخش‌های مرکزی و آسفیچ شهرستان بهاباد که روز جمعه 28 خردادماه 1400 برگزار می‌شود اعلام شد.

اعلام اسامی افراد تایید صلاحیت شده انتخابات شورای اسلامی شهر بهاباد

newsitem

اسامی نهایی نامزدهای تأیید صلاحیت شده در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بهاباد که روز جمعه 28 خردادماه 1400 برگزار می‌شود، اعلام شد.

شهرستان بهاباد با 36 شعبه اخذ رأی به استقبال انتخابات 1400 می رود

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: 36 شعبه اخذ رأی برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهاباد تعیین شده است.

پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

newsitem

فرماندار بهاباد طی پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاش‌گران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت.

پست برق 132 به 20 کیلوولت بهاباد در آستانه بهره‌برداری

newsitem

فرماندار بهاباد، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد و مسئولین مربوطه از پست برق 132 به 20 کیلوولت بهاباد که در حال احداث می‌باشد بازدید و روند پیشرفت این پروژه مورد بررسی قرار گرفت.

قدردانی فرماندار بهاباد از خدمات جمعیت هلال احمر

newsitem

فرماندار بهاباد به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، ضمن تبریک این روز از خدمات مدیر و کارکنان پرتلاش جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد قدردانی نمود.

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز کارگر و معلم

newsitem

فرماندار بهاباد طی پیامی با تبریک هفته معلم و روز جهانی کار و کارگر، از زحمات تلاشگران عرصه كار و دانش تقدیر و تشکر نمود. متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز ملی شوراها

newsitem

مقام عالی دولت در شهرستان بهاباد با صدور پیامی، نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را اقدام ارزشمند معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای مشارکت مردم در اداره امور کشور با اتکا به آراء عمومی دانست.

تقدیر فرماندار بهاباد از کارگران نمونه مجتمع معدنی سرب و روی زریگان

newsitem

فرماندار بهاباد به مناسبت هفته کار و کارگر با اهداء لوح تقدیری از کارگران نمونه از مجتمع معدنی سرب و روی زریگان تجلیل نمود.

نمایش 1 - 20 از 2,340 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 117