گزارش سفر یک روزه استاندار یزد به شهرستان بهاباد

گزارش سفر یک روزه استاندار یزد به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ استاندار یزد در نهمین روز از دهه مبارک فجر  با سفر به شهرستان بهاباد در گلزار شهدای بهاباد حضور یافت و به شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمود.

"سیدمحمد میرمحمدی" و هیئت همراه در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال فرماندار و تنی چند از مسئولین این شهرستان قرار گرفت.

وی از فاز اول باند دوم محور بهاباد بافق بازدید و در ادامه از ساختمان در دست احداث دانشگاه بهاباد، مرکز بهداشتی درمانی، مرکز دیالیز، حوزه علمیه خواهران حضرت خدیجه، مرکز تولید مواد لبنی بخش خصوصی، موزه مردم شناسی و موزه علوم طبیعی بازدید نمود و با حضور در دفتر امام جمعه بهاباد با وی دیدار نمود.

میرمحمدی بعد از این بازدیدها در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد حضور یافت و در این جلسه از خانواده شهیدان امینی پور تجلیل نمود و در پایان جلسه از کتاب "آموزش و پرورش بهاباد در رهگذر زمان" رو نمایی کرد.

وی پس از برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد به بخش آسفیج بهاباد سفر کرد و مورد استقبال گرم مردم این منطقه قرار گرفت و سپس در محل مسجد جامع آسفیج حضور یافت و با مردم این بخش دیدار و سخنرانی نمود. بعد از این مراسم از کمپ گردشگری روستای بنستان بازدید و در این مکان با اهالی این روستا دیدار و سخنرانی نمود.

افتتاح ورزشگاه بخش آسفیج، افتتاح فرستنده شبکه دیجیتال بخش آسفیچ، افتتاح راه روستایی ده جمال ـ پرکان و راه روستای فودیج از پروژه هایی بود که در این سفر استاندار افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.