گزارش سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد برای حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان

گزارش سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد برای حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "محمود زمانی قمی" استاندار یزد و هیأت همراه ساعت 12 ظهر امروز دوشنبه 21 اسفند96 به منظور حضور در بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد به این شهرستان سفر نمود.

 

زمانی قمی در این سفر که هفت ساعت به طول انجامید در بدو ورود به شهرستان بهاباد، مورد استقبال امام جمعه بهاباد، فرماندار بهاباد و رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد قرار گرفت.

 

وی در ابتدای سفر خود از کمپ گردشگری ده عروس که در ابتدای جاده ورودی بهاباد قرار دارد و جاذبه گردشگری جدید در استان محسوب می شود بازدید نمود.

 

استاندار یزد در ادامه با حضور در دفتر امام جمعه با حجة الاسلام بشکانی دیدار و گفتگو نمود و سپس با خانواده تنها سردار شهید شهرستان بهاباد شهید "محمدرفیع رفیعیان بهابادی" دیدار و با اهداء گل و لوح تقدیر از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل نمود.

 

وی بعد از این دیدارها با حضور در موزه علوم طبیعی بهاباد که یکی از موزه های نمونه و کم نظیر در کشور می باشد بازدید و در ادامه با حضور در فرمانداری، در بیست و سومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با محوریت بررسی مسائل و مشکلات کارخانه ها و شرکت های صنعتی و زیرساخت های شهرستان برگزار شد حضور یافت.

 

برگزاری نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرستان به ریاست استاندار و با حضور معاونین استاندار، امام جمعه، فرماندار و شورای اسلامی شهر بهاباد، پایان بخش برنامه های سفر استاندار در شهرستان بهاباد بود.

 

اخبار تکمیلی متعاقباً منتشر می شود.