گزارش سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد

گزارش سفر استاندار یزد به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ استاندار یزد عصر روز پنجشنبه 15 مرداد 94 به همراه معاون سياسی، امنيتی و اجتماعی، مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل امنیتی و انتظامی و مدير كل روابط عمومی استانداری به منظور بازدید از چند کارخانه شهرستان و دیدار با مردم دهستان جلگه از توابع بخش مرکزی وارد شهرستان بهاباد شدند و مورد استقبال فرماندار بهاباد و بخشدار مرکزی قرار گرفتند.

استاندار یزد و هیأت همراه در این سفر که 6 ساعت به طول انجامید؛ در بدو ورود به شهرستان بهاباد با خانواده شهدای جلیلی دیدار نمود و از مقام شامخ این شهیدان بزرگوار تجلیل نمود.

سیدمحمد میرمحمدی، با حضور در مسجد انقلاب بهاباد در مراسم هفتمین روز درگذشت میرعماد رضوی که در اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داده بود شرکت نمود و با تسلیت به خانواده این جوان تازه گذشته برای این مرحوم مغفرت و آمرزش را از خداوند منان مسئلت نمود.

وی سپس در نشست مشترک با امام جمعه و مسئولین شهرستان بهاباد که با حضور نماینده بهاباد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد که در محل فرمانداری برگزر شد شرکت و مشکلات شهرستان در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار و هیأت همراه از کارخانه کلکتور فسفر آرون پاد بازدید نمود و در مسیر با استقبال غیر منتظره مردم روستای درب هنز روبروشد و از این روستا نیز بازدید نمود.

استاندار يزد در ادامه از کارخانه تولید اسید سولفوریک کیمیاداران کویر بازديد و در جريان مشكلات اين واحد توليدي قرار گرفت.

میرمحمدی، در روستای دهنو ملااسماعیل با حضور در گلزار شهید محمد اسماعیلی به مقام این شهید بزرگوار ادای احترام نمود.

استاندار در مسیر بازگشت بازدید از کارخانه کیمیاداران مورد استقبال مردم روستاهای کریم آباد، گرگین آباد و دهنودشت قرار گرفت و جهت اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای احمدآباد حضور یافت.

وی بعد از اقامه نماز با اهالی دهستان احمدآباد در این مسجد دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان و بازدیدهای صورت گرفته از کارخانجات و روستاها مطالبی را بیان نمود.

استاندار در پایان سفر خود از کارخانه نساجی بهاباد بازدید نمود و در جريان مشكلات اين واحد توليدي نیز قرار گرفت.

شایان ذکر است میرمحمدی در دهه فجر سال گذشته نیز به شهرستان بهاباد سفر نموده بود و امروز دومین سفر وی به این شهرستان بود. وی در سفر قبلی خود به شهرستان بهاباد به بخش آسفیچ نیز سفر نمود.