گزارش تصویری مراسم گلبانگ انقلاب در بهاباد

گزارش تصویری مراسم گلبانگ انقلاب در بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز همزمان با سراسر کشور مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره آموزش و پرورش، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج و انتظامی شهرستان و برخی از مسئولان شهرستان در آموزشگاه دخترانه شاهد بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای آشنایی دانش آموزان با اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی است.

عباس اقبال با بیان اینکه شب تار ملت ایران  با رفتن شاه و تشکیل جمهوری اسلامی روشن شد گفت: در روز 12 بهمن سال 57 امام وارد کشور شدند تا عزت و آقایی ملت را به ایرانیان برگردانند و پس از امام راحل عظیم الشان، امروز پرچم این انقلاب در دست حضرت آیت ا... امام خامنه(مدظله العالی) است و به فضل خدا ملت بزرگ و وفادار ایران پرچم این انقلاب را به حضرت ولی عصر(عج) تحویل می دهند.

وی با یادآوری نعمات انقلاب اسلامی به مسئله انتخابات اشاره کرد و گفت: مردم ایران مثل گذشته  در انتخابات اردیبهشت سال آینده با حضور یکپارچه در پای صندوق های رأی، پایین ترین حلقه مدیران در سطح روستاها و شهر تا بالاترین مقام اجرایی کشور یعنی رئیس جمهور را انتخاب خواهند کرد.

اجرای سرود جمهوری اسلامی با همخوانی دانش آموزان، قرائت مقاله و دکلمه و اجرای نمایشنامه شاه رفت توسط دانش آموزان از برنامه هایی بود که در این مراسم اجرا شد.