گزارش تصویری مراسم زنگ انقلاب در بهاباد

گزارش تصویری مراسم زنگ انقلاب در بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور،  زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بهاباد نواخته شد.

مراسم نمادین زنگ انقلاب با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین شهرستان، فرهنگیان و جمعی از دانش آموزان در محل مدرسه ابن سینا برگزار شد.

امام جمعه بهاباد در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر آغاز سی و هفتمین بهار انقلاب را تبریک گفت و افزود : ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی است که بدانیم این نظام و انقلاب مرهون خون شهدای گرانقدری است که درخت تناور این انقلاب را با خون خود سیراب کردند.
حجت الاسلام سیف الله دهقانی افزود: انقلاب اسلامی ایران بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا (ص) به پیروزی رسید.
امام جمعه بهاباد با اشاره به برجام خاطرنشان کرد: در آستانه فرا رسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی و همزمان با اجرای برجام و تبلور ریشه های صبر و استقامت ملت بزرگ ایران اسلامی تحت زعامت مقام معظم رهبری و تلاش های بی وقفه دولت تدبیر و امید و مجاهدت شهدای هسته ای سرانجام برجام به فرجام رسید و زنجیرهای ظالمانه تحریم ها و کارشکنی های نا به حق و ناجوانمردانه بین المللی گسسته شد.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پیشرفتهای مختلفی را بوسیله مردم و جانفشانی خون شهدا بدست آورده است تاکید کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان و آگاهی از این دستاوردها و یاد کردن از امام راحل و تجدید پیمان با شهدا ست.
حسن عبداللهیان رئیس آموزش و پرورش بهاباد هم 12 بهمن سالروز ورد امام خمینی ره به میهن اسلامی و آغاز سی و هفتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را به همه حاضرین خصوصا دانش آموزان تبریک گفت و افزود: آسایش، آرامش و امنیت جمهوری اسلامی ایران امروز مرهون خون شهدا و فداکاری و از خودگذشتگی ایثارگران است.
وی اظهار کرد: مردم ایران در روز 12 بهمن ماه 57 حماسه بی سابقه ترین استقبال تاریخ معاصر را رقم زدند و ایران اسلامی شاهد بزرگترین و تاریخی ترین استقبال بود.
برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی و اجرای سرود همگانی و گارد پرچم از دیگر برنامه های این مراسم بود.