کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد

کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد


کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد روز سه شنبه این کمیته در محل فرمانداری و با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ، مسئولین روابط عمومی ادارات، مسئولین کارگروه های زیرمجموعه کمیته و خبرنگاران شهرستان در محل فرمانداری تشکیل جلسه داد.
در ابتدای این جلسه فرماندار بهاباد در مورد اهمیت انتخابات خصوصا انتخابات مجلس مطالبی را بیان کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی و قانون مداری از مباحث مورد تأکید مقام معظم رهبری است.
"محمدرضا هدائی" اطلاع رسانی شایسته و صحیح به مردم را لازمه کار کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دانست و تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات است.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان فضاسازی شهر متناسب با انتخابات را خواستار شد و اظهار داشت: محل های مخصوص تبلیغات در سطح شهر توسط شهرداری مشخص شود و کاندیداها پوسترهای انتخاباتی خود را در این محل ها نصب کنند.
هدائی تشکیل چند کارگروه در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی را طرحی خوب و شایسته عنوان کرد و گفت: با تشکیل این کارگروه ها همه اقشار مختلف مردم درگیر امر انتخابات می شوند و مردم با آگاهی بیشتری می توانند کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.
وی همچنین از حاضران در جلسه خواست گزارشات خود در مورد تبلیغات غیرقانونی کاندیداها را به کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی شهرستان جهت ارسال به ستاد انتخابات استان ارائه نمایند.
در ادامه جلسه معاون فرماندار بر آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تأکید کرد و گفت: در شهرستان بهاباد 22 شعبه اخذ رای مستقر خواهد شد که از این تعداد 9 شعبه در بخش آسفیچ و 13 شعبه در شهر بهاباد و بخش مرکزی استقرار می یابد.
"عباس کاظمیان" در مورد ارتباط حضور مردم در انتخابات و پیشرفت جامعه اظهار کرد: هر چه مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت بیشتری داشته باشند به همان میزان جامعه ما جامعه ای توسعه یافته تر خواهد بود.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به نقش روابط عمومی ها در انعکاس عملکرد دولت و تشویق مردم برای حضور در صحنه های مختلف انقلاب تصریح کرد: روابط عمومی یعنی مرکزی که با مردم ارتباط برقرار می کند و می توان این طور تعبیر کرد که روابط عمومی پل ارتباطی بین مدیران و مردم است.
در ادامه جلسه مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان به تشریح وظایف کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی پرداخت و گفت: باید شرایطی فراهم نمود تا مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند و بتوانند با آگاهی و بصیرت کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.
"حسین زینلی" به توجه ویژه دشمنان به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: انتخابات مجلس نهم اولین انتخابات بعد از فتنه سال 88 است و دشمنان می خواهند با تبلیغات وسیع و سیاه نمایی اوضاع جامعه و نیز پخش شایعات، حضور مردم در انتخابات را کاهش داده و بهره برداری های سیاسی و بین المللی خود را از آن داشته باشند.
مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی فرمانداری با اشاره به اینکه هر رأی مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام است، ادامه داد: همانطور که در کشور، استان ها و شهرستان ها ستاد انتخابات تشکیل شده است، ستادهایی نیز بر ضد انتخابات ایران در سازمان های جاسوسی دشمنان تشکیل شده که حضور مردم در انتخابات را رصد نموده و برای کاهش حضور مردم توطئه چینی می کنند.
زینلی از تشکیل 4 کارگروه در این کمیته جهت ورود اقشار مختلف مردم در عرصه انتخابات و بصیرت بخشی به آنها خبر داد و اظهار داشت: کارگروه های طلاب و روحانیون، دانش آموزی و فرهنگیان، دانشجویی و تشکل ها و سازمان های مردم نهاد از جمله کارگروه هایی هستند که کار خود را بزودی آغاز خواهند نمود.
وی همچنین از آماده سازی بیانات امام راحل، مقام معظم رهبری، مراجع تقلید و شهدا درباره انتخابات در قالب کلیپ، بروشور، پوستر و بنر خبر داد و خواستار همکاری کلیه ادارات و نهادهای شهرستان جهت فضاسازی مناسب تبلیغی در سطح شهرستان شد.
در پایان اعضای جلسه نظرات خود را بیان نمودند و سپس وظایف هر اداره به صورت مجزا اعلام شد.