کشت های گلخانه ای از جمله ویژگی های افتتاح طرح گازرسانی به شهرستان بهاباد

کشت های گلخانه ای از جمله ویژگی های افتتاح طرح گازرسانی به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان یزد؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم بهره برداری از پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بهاباد و پروژه گازرسانی به شهر بهاباد رشد و شکوفایی در بخش صنعت و توسعه کشت های گلخانه ای را از جمله ویژگی های افتتاح طرح گازرسانی به شهرستان بهاباد دانست و بیان کرد: گاز بنیاد ایجاد زیرساخت های توسعه اقتصادی مختلف است.

"منوچهر فلاح" در ادامه گازدار شدن 18 روستای دهستان سانیج، پنج روستا در اردکان و دو روستا در ابرکوه را از دیگر برنامه های سفر مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به استان یزد عنوان کرد و افزود: همزمان با سفر معاون وزیر نفت به استان شهرک صنعتی بافق و کوره های آجرپزی فهرج گازدار می شوند.

فلاح در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که بعد از افتتاح طرح گازرسانی به شهر بهاباد بیش از هشت هزار خانوار گازدار می شوند، گفت: تاکنون 120 میلیارد تومان برای اجرای تمام طرح های گازرسانی در روستاهای استان یزد هزینه شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: از مجموع 542 روستای استان 362 روستا گازدار شده و در 59 روستا پیمانکار در حال فعالیت و 39 روستا در مرحله مناقصه هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با بیان این که استان یزد جزو استان های سبز کشور قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر 80 درصد جمیعت روستایی استان یزد تحت پوشش گاز هستند و با اتمام طرح گازرسانی به شهرستان بهاباد 96 درصد جمعیت استان یزد تحت پوشش شبکه گازی قرار خواهند گرفت.