کار ارزشمند اهالی روستاهای بهاباد در مشارکت پروژه ها

کار ارزشمند اهالی روستاهای بهاباد در مشارکت پروژه هابه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بهاباد گفت:  هفته دولت توفیقی بود تا در شهرستان بهاباد شاهد افتتاح پروژه هایی در موضوعات مختلف باشیم.

"محمدعلی طالبی" افزود: جمعاً 44 پروژه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در بخش کشاورزی، دامپروری، عمران روستایی و شهری و تأمین زیرساخت های مورد نیاز شهرستان افتتاح شد.

وی تصریح کرد: نکته ای که حائز اهمیت بود؛ اقدامات بسیار خوبی بود که در حوزه روستاهای شهرستان ها انجام شده بود.

طالبی، ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت مردم در اجرای این پروژه ها گفت: بسیاری از پروژها با مساعدت دولت و مشارکت مردم خود روستاها انجام شده بود که کار ارزشمندی محسوب می شود.

وی افزود: پروژه های مختلف آموزشی، عمران روستایی مثل جاده و آسفالت خیابان مشارکت بسیار خوبی را از سوی مردم شاهد بودیم که انشاا... امیدوار هستیم با ساماندهی وضعیت مشارکت مردم و با تشویق مردمی که می آیند و سرمایه خود را در روستاها هزینه می کنند شاهد باشیم کمک های خوبی از ناحیه دستگاههای دولتی انجام شود و بسیاری از زیرساخت هایی که مورد نیاز است تقویت شود و شرایطی فراهم شود که روستاهای مستعد این شهرستان پذیرای جمعیت بیشتری از عزیزانی باشند که مهاجرت کرده اند و زمینه اشتغال آنها در سطح شهرستان فراهم شود.