چاپ کتاب «آموزش و پرورش بهاباد در رهگذر زمان»

چاپ کتاب «آموزش و پرورش بهاباد در رهگذر زمان»حسن عبداله ئیان رئیس آموزش و پرورش بهاباد از چاپ کتاب آموزش وپرورش بهاباد در رهگذر زمان خبر داد.

 وی گفت: این کتاب در آینده ای نزدیک برای اولین بار در کشور و در استان یزد توسط اداره آموزش و پرورش بهاباد و به تألیف ونگارنده مهندس غلامعلی نفیسی بهابادی به رشته تحریر در خواهد آمد .

عبداله ئیان گفت: این کتاب در قطع رقعی و دارای 300 صفحه و تیراژ 1000 جلد به زودی چاپ و در کتابفروشی ها به فروش می رسد .

وی هدف از چاپ این کتاب را شناخت آموزش و پرورش بهاباد از زمانهای قدیم تا به حال برای نسل جوان  و آینده کشور مان ذکر کرد.

وی افزود: چاپ این اثر به خاطر این است که چون در حال حاضر 32 استان در کشور وجود دارد و فرض اینکه در هر استان چندین شهرستان نیز باشد تعداد کتب تالیف شده در راستای تاریخ آموزش و پرورش در شهرستانهای مختلف کشور کمتر از تعداد انگشتان دو دست است.

مهندس غلامعلی نفیسی نگارنده این کتاب در گفتگوئی در خصوص نحوه چگونگی چاپ این کتاب گفت: تالیف این مهم حاکی از سعی نظر و همت مسئولین فرهنگی این شهر و حکایت از پیشینه درخشان و پر بار فرهنگ این خطه از کشور را دارد.

نفیسی خاطر نشان کرد: چرا که تولید فرهنگ باید همگام با حفظ و اشاعه فرهنگ باشد و به طور قطع بخشی از این کتاب در بازار به عنوان یک سند هویت از تاریخ و فرهنگ بهاباد خواهد بود.

نگارنده این کتاب افزود: از مسئولین شهرستان میخواهیم تا در مراسم رونمائی از این کتاب برنامه ریزی کرده و از  مسئولین استانی دعوت شود تا در مراسم رونمائی این اثر در بهاباد شرکت کنند.