پیگیری صنعت گردشگری، باغ گیاهان دارویی و احداث گلخانه در شهرستان بهاباد در سفر یک روزه فرماندار بهاباد به مرکز استان

پیگیری صنعت گردشگری، باغ گیاهان دارویی و احداث گلخانه در شهرستان بهاباد در سفر یک روزه فرماندار بهاباد به مرکز استانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ عباس اقبال فرماندار بهاباد به همراه محمدرضا خادمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد در سفر روز چهارشنبه 96/10/6 به مرکز استان با حمیدرضا نصیری زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، کمالی رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یزد و سرکار خانم دانش مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان دیدار و مسائل مربوط به صنعت گردشگری، باغ گیاهان دارویی و احداث گلخانه در بهاباد پیگیری و توافقاتی در این زمینه ها به عمل آمد.
 
 
♦️ دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یزد
 
?? در این دیدار پیرامون تأمین اعتبار جهت احداث ایستگاه تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد و ایجاد مرکز طب سنتی و باغ گیاهان دارویی استان در شهرستان بهاباد بحث و تبادل نظر شد.  
 
 
♦️ دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان
 
?? در این دیدار تدوین سند جامع گردشگری شهرستان، اعزام تیم باستان شناسی، چاپ پایان نامه های مربوط به میراث فرهنگی بهاباد، اخذ مجوز سایت موزه سنگ نگاره های بهاباد و اخذ مجوز موزه های بهاباد شناسی، مردم شناسی و علوم طبیعی تبادل نظر گردید و توافقاتی به عمل آمد.
 
♦️  همچنین فرماندار بهاباد در ادامه برنامه های خود در یزد از گلخانه های غیر فعال و فعال خورشیدی پسیو و اکتیو مرکز تحقیقات کشاورزی جهاد کشاورزی استان بازدید و درباره احداث گلخانه پسیو در بهاباد توافق به عمل آمد.