پیشگیری و مقابله با مواد مخدر نیازمند همت و اراده عمومی است

پیشگیری و مقابله با مواد مخدر نیازمند همت و اراده عمومی استجلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد به ریاست معاون فرماندار و با حضور سایر اعضا به منظور برنامه ریزی برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بهاباد در این جلسه با تبریک ماه مبارک رمضان با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر وظیفه همه ادارات و نهادها می باشد اظهار داشت: دشمن در همه حوزه ها به قصد تهاجم و ضربه زدن به نظام و ملت ایران وارد شده است و نتوانسته اند به اهداف خود دست یابند و هدف قاچاق مواد مخدر توسط دشمنان، مخدوش کردن و انحراف جوانان جامعه اسلامی است که پیشگیری و مقابله با این امر، همت و اراده عمومی را می طلبد.  

محمد هوشمند تصریح کرد: آموزش و پرورش، روحانیون، اداره ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و درمان نقش بسیار مهمی در مبارزه با مواد مخدر دارند که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده نمود.

در ادامه هریک از اعضا به ارائه گزارش و برنامه های پیشنهادی خود در هفته مبارزه با مواد مخدر پرداختند.

ایراد بیانات توسط روحانیون از عوارض سوء مصرف مواد مخدر، برگزاری کلاس های پیشگیری از اعتیاد، برگزاری همایش کارآفرینی با محوریت آثار سوء مصرف مواد مخدر و مباحث کاربردی کارآفرینی برای جوانان، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی نمایشگاه آثار سوء مصرف مواد مخدر، دیدار با خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر از جمله برنامه هایی است که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در بهاباد اجرا می می شود.