پیشرفت 50 درصدی لوله گذاری شبکه شهری گاز بهاباد

پیشرفت 50 درصدی لوله گذاری شبکه شهری گاز بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با بیان اینکه عملیات اجرای شبکه شهری گاز بهاباد با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری شروع شده است گفت: تاکنون پنجاه درصد شبکه گاز شهر بهاباد انجام شده است.

عباس اقبال به خط تغذیه فولادی این پروژه اشاره نموده و گفت: اجرای این شبکه به طول هشت کیلومتر لوله گذاری فولادی نیاز دارد که انشاالله تا دهه فجر شروع می شود.

وی افزود: احداث ایستگاه تقلیل فشار  CGS در ورودی شهر بهاباد نیز چهل درصد پیشرفت داشته است. 

اقبال ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ابراز امیدواری نمود: پیمانکار این پروژه  مانند آنچه تاکنون نشان داده از تمام توان خود برای پیشبرد و تکمیل شبکه شهری گاز بهاباد استفاده کند.

وی ضمن اعلام اینکه علمک گذاری منوط به تست لوله ها با گاز است با اعلام رضایت از سرعت پیشرفت عملیات اجرایی خط انتقال گفت: بحمدلله تاکنون چهل درصد از لوله گذاری این خط انجام شده که بزودی مردم در جریان جزئیات کار قرار خواهند گرفت.

اقبال همچنین به وضعیت خیابان ها و کوچه های شهر بعد از حفر کانال های گاز اشاره نمود و با تقدیر از شهرداری محترم بخاطر انجام بموقع لکه گیری و ترمیم کانال های حفر شده خواستار دقت و سرعت بیشتر درکار ترمیم حفاری ها گردید .

فرماندار بهاباد در پایان ضمن اشاره به مشکلات ترافیکی ایجاد شده از همکاری مردم و دستگاه های ذیربط مخصوصاً شهرداری، اداره آبفا و نیروی انتظامی تشکر نمود و از مردم خواست با صبر و احتیاط مسئولین را در مدیریت پروژه بدون حادثه یاری نمایند.