پیام فرماندار بهاباد به مناسبت 13 آبان

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت 13 آبانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر نمود. متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳آبان؛ از روزهای تاثیرگذار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و یادآور سه واقعه بسیار مهم تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه، شهادت جمعی از دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی استکبار جهانی بدست با کفایت دانشجویان انقلابی است.

در طول تاریخ استکبار جهانی همواره به دنبال استثمار ملت ها بوده است و در سیزدهم آبان ماه با تسخیر سفارت آمریکا که لانه جاسوسی آمریکا بود، نقاب از چهره استکبار جهانی برداشته شد به طوری که امام راحل آن را مهمتر از انقلاب اول دانستند و انقلاب دوم نامیدند و نماد استکبار ستیزی ملت قهرمان ایران اسلامی شد.

سیزدهم آبان امسال رنگ و بوی خاص دارد و این روز تاریخی با میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد(ص) مقارن شده است؛ بی تردید این پیام را برای مسلمانان دارد که تنها راه سعادت و پیروزی امت اسلامی در برابر ظلم و زورگویی ابرقدرت ها، ایمان به پروردگار و پیروی از ولایت و مکتب توحیدی پیامبر(ص) است.

امروز دشمنی که همواره از اسلام سیلی خورده است با تمام وجود در صدد اسلام هراسی و ضربه زدن به مقدسات اسلام و انقلاب اسلامی ایران است و لذا با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی در 13 آبان امسال از عموم مردم شریف شهرستان بهاباد به خصوص دانش آموزان و دانشجویان درخواست می نمایم تا با گرامیداشت این روز و استفاده از فضای مجازی، ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

درپایان با گرامیداشت یوم الله 13 آبان، ضمن محکوم کردن اهانت اخیر به ساحت نورانی قرآن کریم و رسول اکرم(ص)، میلاد فخر آفرینش حضرت محمد(ص) و رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق(ع) را به همه مسلمانان تبریک عرض نموده و عزت و سرافرازی ایران اسلامی و مسلمانان را با توسل به وحدت کلمه از خداوند متعال مسئلت می نمایم.