پیام فرماندار بهاباد به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پيامی به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، اين هفته را به مسئولین روابط عمومی های شهرستان تبریک گفت.

متن پيام به شرح ذيل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری27 اردیبهشت‌ به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، نشان از جایگاه مهم موضوع ارتباطات و اهمیت هنر و حرفه روابط عمومی در برقراری ارتباط در جامعه دارد؛ یک سازمان جهت پیشرفت خود نیاز به حضور یک روابط عمومی فعال دارد تا با شناخت اهداف سازمان خود نسبت به پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام کند.

امروز در عصری که ابزار ارتباطات الکترونیک برای اطلاع رسانی وجود دارد روابط عمومی ها با بهره گیری از فناوری های روز ارتباطی و اطلاع رسانی نسبت به انتشار هنرمندانه و خلاقانه اخبار و خدمات سازمان خود اقدام می کنند.

روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین در تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است نقش مهمی دارند؛ مسئولین روابط عمومی های ادارات، سازمانها و نهادهای شهرستان باید با اطلاع رسانی شفاف، با ایجاد اعتماد و حفظ آرامش، همگام با مسیر و اهدف دولت تدبیر و امید، در راستای وحدت و همدلی بین مسئولین و مردم گام بردارند.

اینجانب هفته ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران عرصه ارتباطات و روابط عمومی به ویژه مسئولین روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان تبریک عرض نموده و از خداوند سرافرازی و سربلندی را برای همه مسئولین و دست اندرکاران این عرصه حساس و مسئولیت آفرین مسئلت می نمایم.