پیام فرماندار بهاباد به مناسبت نیمه شعبان و مناسبت های نیمه خرداد

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت نیمه شعبان و مناسبت های نیمه خردادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)، سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد پیامی صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد، سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) مردی از تبار خورشید است؛ مردی که با ایمان قوی به خدا و تمسک به سیره ائمه معصومین(ع) توانست با برنامه ای حساب شده، پایه ای مستحکم و الهی برای این انقلاب طرح ریزی نماید و تا تاریخ زنده است این اندیشه، گفتار و منش امام(ره) زنده خواهد ماند.

امام راحل قیام پانزدهم خرداد را چشمه انقلاب و سرآغاز قیام بزرگ ملت ایران بر علیه حكومت مستبد طاغوت می دانستند؛ این قیام به عنوان مبدأ نهضت اسلامی مردم ایران لقب گرفت و به اسلام ناب محمدی(ص) حیاتی دوباره بخشید.

امروز این انقلاب و اسلام ناب از مرزهای ایران خارج و به سایر کشورهای اسلامی صادر و موجب بیداری ملت ها شده است و دشمنان از طریق القاعده، داعش، طالبان و گروه های سازمان یافته توسط اسکبار جهانی می خواهند این اسلام ناب را تضعیف کنند.

امسال بیست و ششمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد 1342، با سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) مقارن گردیده است و در ایام خجسته شیعیان و مسلمانان جهان ظهورش را به انتظار نشسته اند تا در این زمان که جهان بیش از گذشته تشنه اوست، عدالت برقرار شود.

اینک در این ایام الهی و در سالی که به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" مزین است بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهیدان حضرت امام خمینی(ره) تجدید بیعت می کنیم تا با بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شخصیت والای امام راحل در گسترش همدلی و همزبانی بین دولت و ملت و اجرای سیاسیت های دولت تدبیر و امید از هیچگونه تلاش و کوششی دریغ نورزیم.

اینجانب سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت عرض نموده و میلاد حضرت ولی عصر(عج) و سالروز انتخاب مقام عظمای ولایت را به مردم شهرستان بهاباد و همه مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه سربازان گمنام آن حضرت که در تأمین امنیت و آرامش ایران اسلامی سهم بسزایی دارند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان تعجیل در فرج امام زمان(عج) و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همه مستضعفان عالم را مسألت دارم.

در پایان از همه مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد دعوت می نمایم تا در مراسم هایی که جهت گرامیداشت مناسبت 14 و 15 خرداد برگزار می گردد شرکت فرمایند.