پیام فرماندار بهاباد به مناسبت نهم دیماه روز بصیرت

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت نهم دیماه روز بصیرتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد به مناسبت فرا رسيدن نهم دی ماه روز بصیرت پیامی صادر نمود.
متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

باسمه تعالی

نهم دیماه روز بیداری و حضور آگاهانه ملت ایران در حفظ و حراست از گوهر بی بدیل انقلاب اسلامی و میثاق دوباره با ولایت و مقام معظم رهبری است؛ ملت غیور ایران همواره ثابت کرده اند برای حفظ آرمان های انقلاب تا آخرین قطره خون خود ایستاده اند.

در نهم دیماه 1388 ملت با بصیرت ایران علیرغم همه اختلاف سلیقه ها، پای آرمان های انقلاب ایستادند و با حضور حماسی و جهادگونه خود، نقشه های شوم دشمنان خارجی و استكبار جهانی را در ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی خنثی نمودند.

امروز نیز هنوز دشمن دست از توطئه های خود بر نداشته است و با جنگ نرم قصد گرفتن امید و اعتماد به نفس ملت ایران را دارد که به فضل الهی ملت ایران در این برهه حساس نیز با تأسی به هشدارها و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) اجازه نخواهند داد به این انقلاب و کشور آسیبی برسد.

اینجانب با گرامیداشت این روز پرشکوه و سرنوشت ساز که به روز بصیرت نام نهاده شده است از خداوند منان مسئلت دارم ملت بزرگ ایران با اتحاد و همدلی و با بهره گیری از بصیرت مثال زدنی خود در پرتو اطاعت از ولایت فقیه بتواند گام های بلندتری در مسیر پیشرفت کشور بر دارد.