پیام فرماندار بهاباد به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراهابه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها پیامی صادر نمود.

 

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

و امرهم شورا بینهم

نهم اردیبهشت ماه یادآور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل شوراهای اسلامی و بیانگر اراده مردمی در مدیریت شهری و روستایی و تجلی گاه حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است و نقطه عطف مشارکت مردم در اداره امور جامعه و نمود عینی از مردم سالاری دینی است.

نهاد شورا که ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم، نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت رو به رشد انقلاب اسلامی ایران که یکی از پایه های اصلی تحقق آن مردم بودند دارد.

اینجانب ضمن تبریک روز شوراها از تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها در حل مشکلات مردم تقدیر و تشکر نموده و از درگاه احدیت برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی توفیق و بهروزی مسئلت می نمایم.  

انشاا... همانگونه که تاکنون با همدلی و همزبانی، پیگیری های ارزشمندی در رفع مشکلات مردم بعمل آورده اید امسال نیز با تکیه بر شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" در انجام امور مربوطه اهتمام داشته تا شاهد صحنه ای امید آفرین برکای رشد و بالندگی شهرستان بهاباد باشیم.