پیام فرماندار بهاباد به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و آغاز سی و هشتمین طلیعه بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر، طلوع آفتاب انقلاب و جشن بالندگی و تابندگی انقلاب اسلامی ایران و ثمره ایستادگی و پایمردی کسانی است که با خون خود در رویارویی حق و باطل، تا پای جان پیش رفتند؛ این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است.

بدون شک پیروزی انقلاب اسلامی ایران، معجزه ای الهی بود و در برهه ای از زمان اتفاق افتاد که استعمار سایه خود را بر جهان و کشور عزیزمان گسترده بود؛ بازگشت حضرت امام خمینی(ره) در 12 بهمن 1357، آزادی و حق تعیین سرنوشت ملتی ستم دیده را به آنان بازگرداند و زمینه ساز استقرار نظام مبتنی بر اسلام و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی شد.

امروز با گذشت 37 سال از پیروی انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران با وجود همه تحریم های ظالمانه ای که بر کشور تحمیل شده است با هدایت رهبر معظم انقلاب و همراه با دولت تدبیر و امید، در راه تحقق و اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی و پیشرفت در تمامی عرصه ها را به شایستگی می پیماید و این انقلاب را به نقاط مختلف جهان صادر می نماید.

اینجانب آغاز سی و هشتمین طلیعه بهار انقلاب اسلامی را که با به فرجام رسیدن برجام بسیار زیباتر و شیرین تر از سال های قبل شده است و مجدداً شادی و امید مردم را با عزت و سربلندی درآمیخت، به ملت ایران به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد تبریک عرض می نمایم.