پیام فرماندار بهاباد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشورفرماندار بهاباد در پیامی این روز خجسـته را به تمام آزادگان سرفراز ایران اسـلامی به ویژه آزادگان غیور شهرستان بهاباد تبریک و تهنیت عرض نمود و ایثار دلیرانه این ذخایر عظیم انقلاب و خانواده های معظم و صبور آنان را ارج نهاد. متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و شش مردادماه، یکی از خاطرات شورانگیز پیروزی بزرگ ملت شریف ایران و بازگشت سرافرازانه آزادگان از بند دشمنان متجاوز به میهن اسلامی است؛ دلیرمردان نستوه و استوارقامتی که حماسه صبر و استقامت ماندگارشان در زیر شدیدترین شکنجه های دشمن، روایت تاریخ و نماد پایداری ملت بزرگ ایران شد.

بی تردید امروز آزادگان که با این ایثار و ازخودگذشتگی خود، جهانیان را به شگفتی وا داشتند گنجینه ای برای همه اقشار جامعه اسلامی جهت پیشبرد اهداف عالیه انقلاب و اسلام می باشند.  

اینجانب این روز خجسـته را به تمام آزادگان سرفراز ایران اسـلامی به ویژه آزادگان غیور شهرستان بهاباد تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت این اسوه های ایمان، ازخودگذشتگی و ایثار دلیرانه آزادگان عزیز را ارج نهاده و از خداوند متعال برای این ذخایر عظیم انقلاب و خانواده های معظم و صبور آنان، سلامتی و بهروزی خواستارم.