پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز ملی شوراها

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز ملی شوراهابه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مقام عالی دولت در شهرستان بهاباد با صدور پیامی، نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را اقدام ارزشمند معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای مشارکت مردم در اداره امور کشور با اتکا به آراء عمومی دانست.  

متن پیام "محمدمهدی خانی‌زاده" بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

و امرهم شوری بینهم

تشکیل شوراها که منبعث از آموزه‌های دینی ما می‌باشد، اقدام ارزشمند معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای مشارکت مردم در اداره امور کشور با اتکا به آراء عمومی می‌باشد.

امروز در هفته های پایانی فعالیت پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  قرار داریم و شاهد هستیم شوراها برای برنامه‌ریزی شهری و روستایی در همه‌ نهادها پذیرفته شده و از اعتبار و جایگاه مناسبی برخوردار می‌باشد و می‌توانند با تصمیم‌گیری درست بااستفاده از خرد جمعی و بر اساس ظرفیت‌های منطقه، زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه را برای شهرستان بهاباد رقم بزنند.

اینجانب با تبریک این روز باشکوه به رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد و روستاهای شهرستان، از مساعی و تلاش‌های ماندگار آنها که با وظیفه شناسی در جهت حل مشکلات حوزه مسئولیت خود از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند تقدیر و تشکر نموده‌ و از خداوند متعال، سلامتی، عزت و موفقیت همگان را مسئلت دارم.

همچنین در آستانه رویداد مهم دیگر، برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در 28 خرداد از طریق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نظاره‌گر خواهیم بود و امید است مردم با برگزیدن توانمندترین نمایندگان خود در شوراها، بتوانیم در راستای توسعه و آبادانی بیشتر شهرستان گام برداریم.