پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز خبرنگار

پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز خبرنگاربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبر‌ به‌ ویژه خبرنگاران و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی شهرستان تبریک گفت.

 

متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

17مرداد، روز خبرنگار و سالروز شهادت خبرنگار شجاع و آزاده، شهید محمود صارمی است که بیش از دو سال با حضور در افغانستان، فریاد مظلومیت مردم ستمدیده را به گوش جهانیان رساند و سرانجام در راه اطلاع رسانی و اثبات مظلومیت این مردم به شهادت رسید.

خبرنگاران، این قشر کم ادعا که همواره وظیفه سنگینی را به دوش می کشند؛ برای افزایش انگیزه مقاومت و ایجاد روحیه استکبار ستیزی در سرنگونی رژیم ستمشاهی و سال های دفاع مقدس، کمک های شایانی به کشور نمودند.  

امروز این طلایه داران جبهه آگاهی، با استفاده از نرم افزارهای نوین ارتباطات و اطلاع رسانی به موقع و شفاف از جنایات و نسل کشی مسلمانان و مظلومان در غزه، عراق، یمن و سوریه، چهره واقعی مدعیان حقوق بشر را به افکار عمومی جهان نشان خواهند داد تا رسالت خطیر خود را محقق نمایند.

در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، نقش خبرنگاران و رسانه ها در اطلاع رسانی خدمات دولت بسیار حائز اهمیت است؛ امروز دشمن سعی در تخریب دستاوردهای نظام دارد و خبرنگاران باید با قلم فرسایی در جنگ نرم، از عملکرد شفاف و افتخار آمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر القائات رسانه ای دشمن دفاع کنند و در این توفان تبلیغات زهرآگین جبهه استکبار نقش تاریخی خود را ایفا نمایند و در کوره امید مردم بدمند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران تبریک عرض نموده و برای فعالان این عرصه آرزوی سرافرازی و توفیق دارم.

امید است با یاری خداوند و همدلی و همزبانی با یکدیگر در پرتو منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید بتوانیم در پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی موفق باشیم. انشاا...