پیام فرماندار بهاباد بمناسبت هفته دولت

پیام فرماندار بهاباد بمناسبت هفته دولت 

فرماندار بهاباد در پیامی فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

 

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


هفته دولت در تاریخ سراسر حماسه انقلاب اسلامی ایران یاد آور از جان گذشتگی شهیدانی است که در راه خدمت بی منت به مردم سر از پا نمی شناختند و عاقبت جان خود را در راه آرمانهای بلند این ملت گذاشتند و عاشقانه به ملکوت اعلی پر کشیدند.

بی شک مسئولان و مدیران نظام اسلامی با بهره گیری از ویژگی های اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر می کوشند تا با خدمت صادقانه به مردم، زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ابعاد مختلف فراهم آورند.

هفته دولت، بعنوان نماد وحدت و تجدید پیوند ملت و خادمان مردم، فرصت مناسبی است تا دستاوردها و گام های بلند دولت در عرصه های مختلف برای مردم تشریح شود تا با تدبیر و امید و همراهی و همدلی افق تازه ای از پیشرفت و توسعه را به منصه ظهور برسانند.

امسال در حالی هفته دولت را در این شهرستان آغاز می کنیم که بخشی از خواسته ها و آرزوهای مردم این خطه شهید پرور محقق گردیده و مسئولین و مردم با عمل به سفارش مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(دام ظله)، همدل و همزبان عزم خود را جزم کرده تا این راه سخت و مشکل را تا آخر بپیمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره)، رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.