پیام سرپرست بخشداری آسفیچ به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام سرپرست بخشداری آسفیچ به مناسبت هفته دفاع مقدس"حسین زینلی" سرپرست بخشداری آسفیچ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیامی بدین شرح صادر کرد.

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 اسلام و ارزش های الهی جان تازه ای گرفت و حكومتی مبتنی بر دین كه منافع استكبار جهانی در تضاد بود، بنا شد. از آنروز توطئه ها و ترفندهای مختلفی بدست دشمنان اسلام پایه ریزی شد و تهاجم نظامی به منظور وارد نمودن ضربه به انقلاب اسلامی در دستور كار دشمنان قرار گرفت. روزهای پایانی شهریور هر سال یادآور یكی از تجربه های بزرگ و گرانسنگ تاریخ ملت ماست. مقاومت بی نظیر مردم سلحشور ما و دفع متجاوز در طول قریب 8 سال این ستم بزرگ را در رده ناموفق ترین تجربه استعمار و استكبار در تاریخ معاصر ثبت نمود و سرافرازی و افتخار ملت ما را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت.

بی تردید هشت سال جانفشانی و ایستادگی در برابر تجاوز بیگانگان به حریم مقدس سرزمین اسلامی، همچون برگی پرافتخار از تاریخ معاصر ایران در ذهن و خاطره نسل‌های آینده این مرز و بوم خواهد درخشید. 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن روزگاران، فرارسیدن هفته دفاع مقدس كه مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیه ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، یادگاران جنگ تحمیلی و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریك عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت دارد.

باش تا صبح دولتش بدمد کاین هنوز از نتایج سحر است!