پیام تقدیر و تشکر فرماندار بهاباد از مردم و اعضای ستاد بحران

پیام تقدیر و تشکر فرماندار بهاباد از مردم و اعضای ستاد بحرانفرماندار بهاباد با پایان یافتن بارش باران و عادی شدن وضعیت شهرستان، در پیامی از همکاری اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان، مردم و عوامل دخیل در کنترل و مدیریت بارش سیل آسای روز گذشته تشکر نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ متن پیام "محمدمهدی خانی‌زاده" بدین

شرح است:

باسمه تعالی

خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که بارش باران رحمتش، جان تازه‌ای به طبیعت زیبا و بکر شهرستان بهاباد بخشید و نشاط و شادمانی را در میان مردم گسترانید.

بحمدا... علی‌رغم اینکه موج بارش روز گذشته نسبتاً شدید بود اما به سبب انجام اقدامات پیشگیرانه و همکاری یکپارچه مسئولین و آحاد مختلف مردم، خسارتی در شهرستان نداشتیم.

البته این نتیجه را مدیون کار جهادی، زحمات خالصانه و شبانه روزی همه تلاشگران عرصه خدمت‌رسانی به مردم هستیم که باعث شد در این روز شهرستان بهاباد رنگین‌کمان خدمت‌رسانی به خود بگیرد؛ قطعا تجارب به دست آمده در چند روز گذشته می‌تواند برای پیشگیری، پیش بینی و استفاده در حوادث احتمالی آینده سودمند باشد.

اینجانب به سهم خود لازم می دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از امام جمعه محترم بهاباد، دبیر و اعضای محترم شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان و مسئولین ادارات، معاونین و مجموعه فرمانداری، بخشداران مرکزی و آسفیچ، اعضای شورای تأمین، شهردار، دهیاران، اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا، معادن و شرکت‌های منطقه، دستگاه‌های خدمات‌رسان ، خبرنگاران و به ویژه نیروهای مردمی، سپاهیان و بسیجیان و امدادگران جمعیت هلال احمر و دیگر عوامل دخیل که به صورت آشکار و نهان زحماتی را متقبل شدند اعلام نمایم؛ همچنین از صبوری و همراهی اهالی محترم شهرستان که یاریگرمان شدند کمال تشکر را دارم.

محمدمهدی خانی‌زاده/ فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهاباد – 98/1/26