پیام تقدیر و تشکر فرماندار بهاباد از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

پیام تقدیر و تشکر فرماندار بهاباد از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی از حضور پرشور مردم شهرستان بهاباد در راهپیمایی یوم الله 22بهمن چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی  تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن، تجدید عهد و پیمان ملت ایران با ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مردم ولایتمدار و با بصیرت شهرستان بهاباد نیز در چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، همگام و هم صدا با ملت ایران، بار دیگر در راهپمایی22بهمن با حضور بی سابقه و خلق حماسه ای عظیم، ثابت کردند حتی در برهه های حساس نیز برای دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماده هستند؛ انشاءا... این حماسه بزرگ، مقدمه ای برای نمایش و مشارکت گسترده مردم در انتخابات دوم اسفند خواهد بود.

اینجانب با درود به روان پاک شهدای انقلاب اسلامی و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از حضور مقتدرانه و متعصبانه مردم شهرستان بهاباد در راهپیمایی وحدت آفرین یوم الله 22بهمن تقدیر و تشکر نموده و موفقیت روز افزون همگان‌ را از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.