پیام تقدیر فرماندار بهاباد از حضور حماسی مردم در انتخابات دهم اردیبهشت

پیام تقدیر فرماندار بهاباد از حضور حماسی مردم در انتخابات دهم اردیبهشتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی از حضور حماسی و شورانگیز مردم بهاباد در انتخابات دهم اردیبهشت تقدیر و تشکر نمود.

 

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

 

بار دیگر حماسه انتخابات مردم در دهم اردیبهشت، عزم و اراده ملی در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی را با حضور حماسی و شورانگیز مردم شریف و بزرگ ایران اسلامی در پای صندوق های اخذ رأی مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی كه به توفیق الهی و با هدایت های حكیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در اوج شكوه و امنیت برگزار شد، به منصه ظهور گذاشت.

اینجانب از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد و دست اندرکاران برگزاری انتخابات که در خلق این حماسه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نقش بسزایی ایفا کردند قدردانی می نمایم.

همچنین ضمن تشکر از نامزدها و طرفدارانشان که تنور انتخابات را گرم نموده و مردم را به حضور دعوت کردند، رأی اعتماد مردم را به برادر ارجمندم جناب آقای محمدرضا صباغیان تبریک عرض نموده و توفیقات ایشان را در خدمت به نظام اسلامی تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... امام خامنه ای از خداوند منان آرزومندم و امیدوارم همراه با سایر خدمتگزاران مردم، دست در دست هم گره مشکلات را با سرانگشت تدبیر باز نموده و در این موقعیت حساس دولت را در انجام وظایف خود یاری نمایند.

انشاا... با هماهنگی و همدلی مردم و مسئولین با نامزد منتخب مردم در جایگاه رفیع نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، رهنمودهای مقام معظم رهبری و تدابیر و تلاش های دولت تدبیر و امید، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش ایران اسلامی بویژه در شهرستان بهاباد باشیم.