پیام تشکر فرماندار بهاباد از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

پیام تشکر فرماندار بهاباد از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدسبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی از حضور گسترده و پرشور مردم بهاباد در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

بسم  الله الرحمن الرحیم

بار دیگر فریاد آزادی خواهی مردم مظلوم فلسطین، توسط شما مردم روزه دار و ولایتمدار شهرستان بهاباد با حضوری گسترده تر و پرشورتر از سال های قبل، همگام و هم صدا با ملت بزرگ ایران، مسلمانان و آزادی خواهان اقصی نقاط جهان در هم آمیخت و برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی و این شهرستان به ثبت رساندید.

این حضور حماسی که اقیانوس عظیم حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را متجلی ساخت بر جهانیان ثابت كرد که ملت های مسلمان ریشه های فاسد صهیونیست را خواهند خشكاند و اجازه نخواهند داد فریاد مظلومانه ملت فلسطین، با گذشت شش دهه از زورگویی استكبار جهانی به ویژه ظلم و ستم اسرائیل غاصب، در گلو خفه گردد.

اینجانب از مردم فهیم، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد که با تأسی به میراث جاودانه امام خمینی(ره) و لبیک به ندای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) انزجار و نفرت خود را از این رژیم غاصب اعلام و دفاع از مظلومیت و مقاومت نسل شجاع فلسطینی را در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نمایش گذاشتید تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم انشاالله در پناه ایزد منان سربلند و سلامت باشید.