پیام تشكر بخشدار مركزی بهاباد در پی حضور حماسی مردم در انتخابات

پیام تشكر بخشدار مركزی بهاباد در پی حضور حماسی مردم در انتخابات


پیام تشكر بخشدار مركزی بهاباد در پی حضور حماسی مردم در انتخابات

در پی حماسه‌­ی باشكوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، "محسن نعیمی" بخشدار مركزی پیام تشكر و قدردانی خطاب به اهالی محترم بخش مركزی شهرستان بهاباد صادر كرد.

متن پیام بدین شرح است:

مشارکت گسترده و حضور حماسی، باشکوه و دشمن شکن مردم انقلابی ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد و بخش مركزی در پای صندوقهای رای در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، جلوه دیگری از الطاف بیکران الهی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نمایان ساخت. اینجانب با ادای شکر و سپاس به درگاه حضرت حق، این حماسه عظیم ملی را به محضر مقدس امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و مردم وفادار به ادامه راه امام و شهدا، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

پیام مهم 24 خرداد 1392 این بود که مردم ایران با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی خود، بر عهدشان با آرمانهای انقلاب ۵۷ خویش و تبلور امروزی آن در بیعت با حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای، محکمتر از گذشته ایستاده اند و هیچ گونه تهدید، تطمیع و تحریمی نمی تواند در عزم و اراده آنان خللی وارد کند؛ بنابراین پیروز قطعی و برنده نخست انتخابات 24 خرداد، ملت انقلابی ایران و رهبر فرزانه آن است.

حضور باشکوه و پر شور و نشاط مردم با سلایق مختلف سیاسی در این انتخابات، یک بار دیگر الگوی مردمسالاری دینی ایران را به رخ دنیای مدعی دمکراسی کشید و مردم ایران را به عنوان پیشکسوت برگزاری انتخابات در منطقه، الهام بخش ملتهای خط مقدم «بیداری اسلامی» نمود.

در پایان بار دیگر از مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد و خصوصاً بخش مركزی تشکر می نمایم و آرزوی توفیق و سربلندی برای مردم این دیار را دارم.