پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی ارتحال عالم مجاهد، مبارز نستوه، یار و همراه امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

در ایام عروج ملکوتی حضرت فاطمه معصومه( س) و در سالروز شهادت امیر کبیر، عالم مجاهد، مبارز نستوه، یار و همراه امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر پر برکت خود را در راه شکل گیری، پیروزی، تداوم و استمرار انقلاب اسلامی سپری نمود به دیدار حق شتافت.

مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با مجاهدت مثال زدنی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و با ایفای مسئولیت های خطیر در اداره جمهوری اسلامی حق بزرگی بر نظام اسلامی دارد که همواره  مجاهدت ها و فداکاری های این انسان خستگی ناپذیر و مرد میدان های سخت در خاطر ملت بزرگ ایران و آزادگان جهان ماندگار خواهد بود.

یقیناً نقش بی بدیل ایشان در نهضت اسلامی ملت ایران موجب گردیده که انقلاب اسلامی با نام هاشمی عجین گردد و ملت قدرشناس ایران همواره قدر زحمات  این انسان خدوم را بشناسد.

اینجانب این ضایعه مولمه را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحناه فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، بیت آن مرحوم و ملت قدرشناس ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات ایشان را مسئلت نموده و امیدوارم خداوند جبار این ثلمه بزرگ را در حصن حصین انقلاب اسلامی جبران فرماید.

 

عباس اقبال

فرماندار بهاباد