پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی درگذشت مادر شهید مرتضی تیموری

پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی درگذشت مادر شهید مرتضی تیموریفرماندار بهاباد با ارسال پیامی ضمن تسلیت درگذشت مادر شهید والا مقام "مرتضی تیموری" با خانواده معظم ایشان ابراز همدردی کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت فقیده سعیده "گوهر فارسی" مادر شهید والامقام "مرتضی تیموری" موجب تألم و تأثر خاطر شد.

این مادر مؤمنه و فداکار که فرزند خود را در راه رضای پروردگار برای ایجاد امنیت، آسایش و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمود، سرمایه و افتخاری ماندگار بوده و بی شک صبر و یاد ایشان در خاطره مردم قدرشناس این منطقه باقی خواهد ماند.

اینجانب از منظر ادب بر مقام صبر مادر شهید ادای احترام نموده و ضایعه درگذشت ایشان را به خانواده معزز شهید، مردم شهید پرور شهرستان بهاباد و اهالی محترم بخش آسفیچ، تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزند شهیدش و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

 

گفتنی است شهید والامقام مرتضی تیموری پس از 24 سال خدمت صادقانه در عملیات حوزه انتظامی راین کرمان در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل گردید و در تشییعی باشکوه در گلزار شهدای کرمان به خاک سپرده شد.