پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی درگذشت حجة الاسلام حاج سیدمحمد رضوی بهابادی

پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی درگذشت حجة الاسلام حاج سیدمحمد رضوی بهابادیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی، درگذشت حجة الاسلام "حاج سیدمحمد رضوی بهابادی" را به بیت مکرم آن مرحوم تسلیت عرض نمود. 
متن پیام "محمد مهدی خانی زاده بهابادی" بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت روحانی جلیل القدر حضرت حجة الاسلام "حاج سیدمحمد رضوی بهابادی" مصادف با ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، موجب تأثر و تألم فراوان اینجانب گردید.
 
این روحانی خدوم عمر پر برکت خود را در مسیر پاسداشت از حریم ولایت و فضایل اهل بیت عصمت و طهارت(ع) سپری و منشاء خیر و برکت برای این شهرستان بود؛ ایشان با خدمات بسیار ارزنده خود در دفاع از حقوق مردم شهرستان به خصوص هدایت مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی در مبارزه با رژیم طاغوت، خاطرات و آثار ماندگاری از خود برای این شهرستان به یادگار گذاشتند. 
 
اینجانب این مصیبت را به بیت مکرم آن مرحوم، سلسله جلیله سادات، مردم ولایتمدارشهرستان و روحانیون معزز تسلیت عرض نموده؛ از خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم؛ خداوند روح ایشان را با اولیاالله و جده اش بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) محشور گرداند. 
 
محمد مهدی خانی زاده بهابادی
فرماندار بهاباد 
96/11/25