پیام تسلیت فرماندار بهاباد به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت فرماندار بهاباد به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد، فرماندار بهاباد در پیامی شهادت سردار رشید، سلحشور و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همراهان ایشان به دست دولت جنایتکار امریکا را تسلیت گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

شهادت سردار رشید محور مقاومت، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همراهان ایشان، ملت بزرگوار ایران و عموم رزمندگان و مجاهدین اسلام را اندوهگین نمود و نشان داد جنایتکاران عالم برای دستابی به مقاصد پلید خود از هیچ ابزاری دریغ نخواهند کرد.

سردار سلیمانی یک چهره برجسته جهان اسلام بود که با تدبیر و فرماندهی قدرتمند خود، امنیت را برای ایران و حتی جهان به ارمغان آورد و داعش را از عراق و سوریه بیرون راند و شکست های متعددی برای دشمنان به ویژه امریکا داشت.

بدون تردید راه سترگ ایثار و مقاومت و منش مردمی ایشان هر روز و همیشه در دل و ذهن مردم ایران و ملت های آزادی خواه جهان باقی خواهد ماند و شادی خباثت آلود امریکا و صهیونیست ها کوتاه مدت خواهد بود و آنها تاوان این جنایت سنگین را خواهند پرداخت و بساط آمریکا را در غرب آسیا جمع خواهند کرد.

اینجانب شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، خانواده‌ بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی، خانواده معزز این شهید عالیقدر و مردم شهید پرور شهرستان بهاباد تبریک و تسلیت و عرض نموده و توفیق پیمودن راه مقدس آن شهید والامقام را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.