پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت نوروز1396

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت نوروز1396به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید واشتغال» را تبریک گفت.

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال

نوروز این میراث ارزشمند ایرانیان، نوید بخش افکار و تصمیم های نو برای آینده است؛ بهار زمانی است که طبیعت مجدداً احیا می شود و خداوند بزرگ قدرت عظیم خود را به جهانیان می نمایاند و جا دارد که همه ما به این سفارش رسول اکرم(ص) عمل کنیم که فرمودند: «اذا رأیتم الربیع فاذکروا ذکرالنشور»

اینجانب فرارسیدن نوروز ایرانی را که با ایام سراسر سرور و شادمانی میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) مقارن گردیده به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، ریاست محترم جمهور، خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان الطاف الهی را برای ملت ایران آرزو می کنم.

سال 95 با همه مشکلاتی که داشت، پیشرفت های بسیار خوبی در کشور و شهرستان بهاباد حاصل شد که همه این موفقیت ها با ارشادات رهبری معظم انقلاب، همّت و تلاش مردم و نخبگان و پیگیری مسئولین به دست آمده است.

سال 96 هم در حالی فرا می رسد که شاهد امنیت و آرامشی هستیم که مرهون فداکاری شهدا و ایثارگران است؛ امسال از سوی امام خامنه ای سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نامگذاری شده است؛ چیزی که در هرکشوری بخصوص نظام اسلامی ایران که با تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی(ص) روبرو است، نیاز و ضرورت است.

امسال در حالی به استقبال نوروز می رویم که انتخابات بسیار مهم و سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را در پیش رو داریم و امیدواریم با وحدت و دوری از تفرقه، شاهد رقابتی سالم و منصفانه در بین کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و خلق حماسه ای دیگر از حضور با شکوه مردم باشیم.

انشاءا…در سال جدید به لطف پروردگار و حمایت ملت عزیز ایران اسلامی و تلاش مضاعف مسئولین شاهد عزت، شکوه و اقتدار روز افزون کشور، آسایش، آرامش و رفاه مردم عزیزمان و مسلمانان سرتاسر جهان باشیم.