پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز کارگر

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز کارگربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد روز جهانی کار و کارگر را به کارگران خدوم شهرستان تبریک گفت.متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است.

"بسم الله الرحمن الرحیم"
کار و تلاش در جامعه ما دارای ارزش است و کارگران که یکی از اثرگذارترین قشر و محور توسعه و تولید هستند، موجب پویایی بیشتر جامعه و درنهایت پیشرفت، شکوفایی و رونق اقتصادی می شوند و نقش این طبقه خدوم و زحمتکش در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "رونق تولید" نامگذاری شده یکی استوانه های استقلال کشور محسوب می شوند.

درحقیت توسعه و آبادانی کشور در تمامی زمینه ها مدیون دستان پرتوان و پینه بسته کارگرانی است که شبانه روزی و خستگی ناپذیر در راه اعتلای سرزمین پرافتخارمان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایثارگری کرده و از جان خود مایه می گذارند تا چرخه تولید و خدمات پر رونق باشد.

رهایی کشور ایران عزیزمان از تحریم های ناجوانمردانه دشمنان در بخش اقتصادی، متکی بر اقتصاد مقاومتی و اقدامات موثری است که با تدبیر و امید به رونق تولید و اقتصاد کمک می کنند و لذا مهمترین وظیفه دولت، صیانت از کار و کارگر است و مسئولین شهرستان نیز باید تلاش کنند در سال رونق تولید به کار و مشکلات کارگری توجه بیشتری داشته باشند.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش جامعه کارگری شهرستان، روز جهانی کار و کارگر، را به کارگران خدوم شهرستان بهاباد که با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود، زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون، سلامتی و سعادت همه این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم.