پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز پاسدار

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز پاسداربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی سالروز میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار را به فرمانده و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان تبریک گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در آغازین روزهای سال جدید مناسبت های فرخنده ماه شعبان با میلاد باسعادت امامان بزرگ مکتب شیعه و اسوه های شجاعت، از راه رسید.

سوم شعبان سالروز میلاد امام حسین(ع) به نام روز پاسدار نام گذاری شده است؛ پاسداران عزیزی که در عرصه های مختلف سمبل جهاد، مبارزه، ایثار و از خودگذشتی هستند که با پیروی از فرهنگ ناب عاشورایی، همچون دژی مستحکم از هیچ تلاش و کوششی برای صیانت و حراست از میهن عزیزمان دریغ نکرده و نمی کنند.

بی شک رشادت ها و حماسه آفرینی پاسداران در طول هشت سال دوران دفاع مقدس و ایثارگری های آنها در مواقع بحرانی مثل سیل، زلزله و امروز در همکاری برای مقابله با کرونا ویروس، از اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد.

اینجانب میلاد فرخنده امام حسین(ع) و روز پاسدار را به فرمانده و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج و اقشار مختلف مردم شریف شهرستان بهاباد تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن قدردانی از زحمات و ایثارگری های پاسداران و بسیجیان، موفقیت و سلامتی همگان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.