پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز نیروی انتظامی

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز نیروی انتظامیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی روز نیروی انتظامی به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش این نیرو در شهرستان بهاباد تبریک و و از زحمات آنها قدردانی نمود.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور مقتدرانه در عرصه برقراری امنیت پایدار، با تبعیت از فرمـانـدهـی معظم کل قوا و پشتیبانی مردم، فضایی امن و مناسب برای رشد و تعالی کشور مهیا نموده است.  

امنیت، یکی از ارزشمندترین نعمت های الهی برای توسعه و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف بشمار می آید و خدمات شبانه روزی و فداکاری های نیروی انتظامی در برخورد قاطع با اشرار و قانون شکنان که منجر به برقراری نظم و امنیت در جامعه می شود بر هیچکس پوشیده نیست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا و تبریک روز نیروی انتظامی، از تلاش های بی شایبه این حماسه سازان پیروز همیشه بیدار و حافظان نظم و امنیت به ویژه در شهرستان بهاباد تشکر و قدردانی می نمایم.

گفتنی است امسال به دلیل تقارن هفته ناجا با ایام اربعین حسینی و دیگر مناسبت های مذهبی که اوج خدمتگزاری عاشقانه نیروی انتظامی است، برنامه های هفته ناجا از ۲۷ مهر آغاز و تا دوم آبان ادامه دارد.