پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز ملی شوراها

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز ملی شوراهابه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی فرا رسیدن نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها را به مردم و اعضای شوراهای اسلامی شهر بهاباد و روستاهای شهرستان تبریک گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده بهابادی" بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«وامرهم شوری بینهم»

 

تشكیل شوراهای اسلامی که منبعث از آیات نورانی قرآن کریم و احادیث گوهربار پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت است یكی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران به شمار می آید که به آن جامه عمل پوشیده است.

 

بی شک نهاد شوراها یكی از بهترین نمادهای مردم سالاری به شمار می رود که زمینه مشارکت سطوح مختلف مردم در اداره امور كشور را فراهم آورده است و به نوعی می توان گفت شوراها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

 

شوراها همواره در دوره های مختلف با فراز و نشیب های زیادی مواجه بوده اند و اکنون که در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم، عملکرد این نهاد در هر دوره برای پیشبرد برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی مردم ارتقاء یافته است.

 

اینجانب با قدردانی صمیمانه از تلاش ها و خدمات اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر بهاباد و روستاهای شهرستان، فرا رسیدن نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها را به همه این عزیزان که با وظیفه شناسی در جهت بیان و رفع مشکلات مردم تلاش می کنند تبریک عرض می نمایم.

 

امید است با استعانت از ذات اقدس الهی، ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) با پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید، اعضای شوراهای اسلامی با همدلی و اتحادی که وجود دارد در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرستان بهاباد بیش از پیش موفق و مؤید باشند.

 

محمدمهدی خانی زاده بهابادی

فرماندار بهاباد