پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری و دهیاریبه گزارش روابط عمومی فرماندار بهاباد؛ فرماندرا بهاباد در پیامی فرا رسیدن 14تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به خادمین عرصه مدیریت شهری و روستایی در شهرستان تبریک گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری و دهیاری از بزرگترين افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران در راستای تحقق مردم سالاری  دینی  و  مهمترین نهاد برای مدیریت شهری و روستایی محسوب می شود.

بدون شک فعالیت شهرداری و دهیاری های شهرستان بر همگان روشن بوده و روند فعالیت آنها هرگز از چشم مردم دور نخواهد ماند و لذا نامگذاری 14 تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری، فرصتی مغتنم برای قدردانی آحاد جامعه از خدمتگزاران شریف امور شهری و روستایی می باشد.

اینجانب  نیز با تبریک این روز، از زحمات  و خدمات شبانه روزی شهردار،هیاران  و  کارکنان  خدوم  این دو نهاد و همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا در عرصه های مختلف عمرانی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی به  ویژه صیانت از سلامت مردم برای مقابله با شیوع  کرونا  ویروس تشکر و قدردانی نموده و توفیق روز افزون را برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم و توسعه پایدار در شهرستان، از خداوند متعال مسئلت می نمایم.