پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری و دهیاریبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی فرارسیدن چهاردهم تیرماه، روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی‌زاده" بدین شرح است.

بسمه‌تعالی

روز شهرداری و دهیاری در واقع پاسداشت ارزش‌گذاری به خدمت شرافتمندانه و روحیه وجدان‌کاری همه تلاش‌گران و خادمان عرصه شهر و روستاهاست.

بدون‌شک نقش مدیریت شهری و روستایی، به دلیل سروکار داشتن روزانه با دغدغه‌ها و مطالبات مردم، نقش محوری و اساسی در توسعه همه جانبه شهرستان دارد؛ هرچه  شهرداری و دهیاری‌ها بتوانند در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی شهر و روستاها به وظایف خود به شکل بهتری عمل کنند، می‌توان سخن از توسعه گفت.

 

رشد روستاها در کنار پیشرفت شهر، چهره توسعه شهرستان را دگرگون می‌کند؛ دهیاران به عنوان مسئولان اجرایی و نماینده دولت در روستاها، می‌توانند با بهره‌جویی از ظرفیت‌های بالقوه منطقه و استفاده بهینه از امکانات موجود در روستاها و صیانت از اشتغال پایدار، موجب ایستایی جمعیت محلی و حتی مهاجرت معکوس روستائیان عزیز به زادگاه‌شان شوند و شهرداری هم به عنوان یک نهاد مردمی، یک رابطه مستقیم بین مردم و شهرداری وجود دارد و هرچه این رابطه از استحکام و قوت بیشتری برخوردار باشد، پیشرفت، توسعه، رفاه، نشاط اجتماعی و رضایتمندی مردم را به ارمغان می‌آورد.

اینجانب با تبریک روز "شهرداری و دهیاری" فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات و فعالیت‌های شهردار بهاباد و دهیاران شهرستان و جدیت در انجام خدمات شبانه روزی پرسنل زحمت کش شهرداری تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم با تلاش، همت و همدلی عموم شهروندان عزیز و اهالی روستاها، بهتر بتوان در مسیر توسعه و آبادانی شهرستان گام برداریم؛ از خداوند منان سلامتی، سعادت و موفقیت همگان را در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

98/4/14