پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی، روز شهرداری ها و دهیاریها را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است.

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»


شهرها و روستاها به لحاظ وسعت، میزان جمعیت و ارزش های فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوانی می باشند و یقیناً توسعه و پیشرفت یک شهرستان مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوز می باشد که در سطح مدیریت شهری و روستایی، شهرداری ها و دهیاری ها برای سازماندهی امور مختلف شهر و روستاها از جایگاه ویژه برخوردار هستند.


شهرداری ها و دهیاری ها مصداق بارز مردم سالاری دینی هستند و کارآمدسازی این دو نهاد موجب توسعه متوازن و کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی می شود تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم، گام های مثبتی برای فراهم نمودن شرایط مناسب زندگی و کار مردم برداشته شود.

 

اینجانب با تبریک روز "شهرداری ها و دهیاری ها" فرصت را مغتنم شمرده و از فعالیت های خالصانه شهردار بهاباد، دهیاران شهرستان و تلاش های شبانه روزی پرسنل و کارگران زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان سلامتی، سعادت و موفقیت همگان را در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید را از خداوند منان مسئلت می نمایم.