پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز خبرنگاربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد طی پیامی هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت.

 

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

هفدهم مردادماه، یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی،خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، "روز خبرنگار" نامیده شده است و این روز فرصتی ارزشمند برای ارج نهادن به صاحبان قلم و آگاهی است.

 

بدون شک در دنیای امروز رسانه ها به خصوص رسانه های الکترونیک و شبکه های اجتماعی از اهمیت بالای برخورار است به طوریکه دشمنان از این طریق برای تاریک جلوه دادن آینده کشور، ناامید کردن مردم و از بین بردن همبستگی ملت مقدر ایران اسلامی استفاده می کنند.

 

بحمدا... امروز انقلاب اسلامی ایران چهارمین دهه از عمر خود را در حالی سپری می کند که با همت مردم فهیم ایران همه تهدیدها به فرصتی برای بالندگی کشور مبدل شده است و در این میان خبرنگاران و فعالین رسانه ها که حلقه واسطه بین افکار عمومی و مسئولین محسوب می شوند می توانند با اطلاع رسانی صحیح و همراه با تحلیل، آثار مثبت و خوبی را به جامعه هدیه دهند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید محمود صارمی، این روز را به خبرنگاران پرتلاش و خستگی ناپذیر شهرستان تبریک عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند آنها در اطلاع رسانی خدمات دولت تدبیر و امید و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توفیقات روز افزون این طلایه داران عرصه جنگ نرم را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.