پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز جانباز

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز جانبازفرماندار بهاباد طی پیامی در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)، روز جانباز را جامعه ایثارگران به ویژه جانبازان معزز و خانواده های گرانقدرشان و همچنین مردم شریف شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهارم شعبان، مصادف با سالروز ولادت علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) به عنوان روز جانباز نام گرفت تا یادآور رشادت های غیورمردانی باشد که وجودشان بوی بهشت و عشق و شهادت دارد.

جانبازان، شهیدان زنده و یادگاران روزهای هشت سال دفاع مقدس هستند که زخم های تن خود را زیر لبخندهای زیبایشان مستور نگاه داشته اند و هیچ وقت دلاورمردی های آنها از ذهن مردم قدرشناس ایران اسلامی محو نخواهد شد.

این روز را به جامعه ایثارگران به ویژه جانبازان معزز و خانواده های صبور و گرانقدرشان و همچنین مردم شریف شهرستان تبریک عرض نمود و از خداوند متعال، سلامتی، عزت و سرافرازی همه عزیزان را مسئلت می نمایم.

گفتنی است فرماندار بهاباد در این روز به دیدار جانبازان میرفت؛ اما امسال به دلیل شیوع کرونا ویروس و به جهت حفظ سلامتی جانبازان، به صورت تلفنی جویای حال جانبازان بالای 50 درصد شد و روز جانباز را به این مجاهدان فداکار تبریک عرض نمود.