پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز ارتباط و روابط عمومی

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز ارتباط و روابط عمومیفرماندار بهاباد طی پیامی این روز را به مدیران و کارشناسان روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان و فعالین عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری 27 اردیبهشت به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی، بیانگر اهمیت و جایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی و سازمانی دارد و لذا هر عضو یک سازمان در هر جایگاهی که قرار دارد می تواند سبب ایجاد روحیه مردم داری و ارتباطات مؤثر اجتماعی شود.

در این بین روابط عمومی ها که به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین محسوب می شوند در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم، نقش مهم و در جایگاه ویژه ای قرار گرفته اند و این فرصت را به هر مجموعه می دهد تاخدمت و وظایف خود را به اطلاع مردم برساند به طوری که اهمیت و نقش این هنر هشتم باتوجه به شیوع بیماری ناشی از کرونا ویروس، بیش از پیش عیان شد.

ضمن تقدیر و تشکر و ارج نهادن به خدمات ارزنده و شایسته دست اندرکاران روابط عمومی بویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌ ادارات دولتی و نهادهای شهرستان، این روز را به خانواده و فعالان عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک عرض نموده و برای همگان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

محمدمهدی خانی زاده

فرماندار بهاباد

99/2/27