پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت هفته معلم

پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت هفته معلمبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش بهاباد در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز معلم، از تلاش‌های جامعه فرهنگیان ، معلمان  و اساتید قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

ستایش خدای بی‌همتا را که حقایق را به بشر آموخت و علم و دانش را وسیله معرفت و ترقی قرار داد و سلام و درود بر رسولان راستین الهی بویژه پیامبر گرامی اسلام(ص) که پیام شورآفرین و هستی‌بخش معرفت و آگاهی را به جامعه بشری هدیه کردند و تاریکی و جهالت را از وجود انسان‌ها زدودند؛ به راستی که معلمی، شغل انبیاست.

نام‌گذاری روز ۱۲ اردیبهشت به نام روز گرامی‌داشت مقام معلم، فرصت مغتنمی است برای پاسداشت مردان و زنان شرافت‌مندی که شعله‌های روشنی‌بخش علم و دانایی را برافروخته و در تربیت انسان‌ها از جان و هستی خود مایه می‌گذارند.

این روز، با یاد و نام بزرگ‌معلم انقلاب اسلامی، استاد شهید مرتضی مطهری مزین شده است؛ معلم بزرگواری که آموزه‌های رهایی‌بخش اسلام را با همه زیبایی‌هایش به نسل انقلاب معرفی کرد و نام و یاد خود را در تاریخ این مرزوبوم جاودانه و ماندگار ساخت.

اینجانب ضمن تبریک روز معلم به جامعه فرهنگیان فرهیخته، معلمان و اساتید دلسوز و متعهد شهرستان، از زحمات شبانه‌روزی و ارزشمند معلمان، اساتید و مدیران مدارس و دانشگاه‌‌ که در این شرایط سخت با وجود تعطیلی مراکز آموزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا، کار آموزش و آگاهی‌بخشی به جوانان و نوجوانان را تعطیل نکرده و با به‌کارگیری شیوه‌های جدید آموزشی همچنان چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگه داشته‌اند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

یقین دارم که با تلاش‌های سازنده و خستگی‌ناپذیر شما عزیزان، شاهد رشد و ارتقای بیش از پیش جایگاه شهرستان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی خواهیم بود.