پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)

پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

متن پیام "محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر خورشید جان ها و امید انسان ها، سلام بر مهدی موعود و سلام بر او که قرن ها دیده‌ مشتاقان‌ در انتظار مقدمش‌ به‌ راه‌ دوخته‌ و جان‌ هزاران‌ عاشق‌ دلباخته‌ در آتش‌ هجران او سوخته است.

 

نیمه شعبان، روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی و سپیده دم رهایی، روز رهایی انسانهای ستمدیده از بند طاغوتیان، روز مطلع خورشید فروزان حضرت مهدی(عج) در ظلمت تاریخ و عید منتظران و محرومان برای شکست سلطه جباران است.

 

نامگذاری سالروز این میلاد خجسته به نام سربازان گمنام امام زمان (عج)، فرخنده و به حق است؛ همچنان که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده اند: وزارت اطلاعات به همت نیروهای باایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است و اکنون پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در عرصه جنگ اطلاعاتی در دنیای امروز است.

 

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان برای لحظه ای دست از توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران بر نداشته و کشور همواره با تهدیدات مستمر و دائم مواجه بوده است و سربازان گمنام امام زمان(عج) همواره با هوشیاری و پایمردی در مقابل تهدیدات، مقاومت و ایستادگی کرده اند.

 

امروز دشمن در صدد تغییر باورها و افکار مردم با هدف رویگردانی از اسلام ناب محمدی(ص) و خط سرخ تشیع و امام حسین(ع) است که در این زمینه وزارت اطلاعات موفق شده بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی نماید.

 

یکی از ابزارهای دشمنان در سرویس های اطلاعاتی جهت متوقف نمودن جمهوری اسلامی ایران، استخدام افراد جاسوس می باشد؛ حرکت آنها مانند موریانه است که به صورت مخفیانه اطلاعات کشور که در حکم ناموس کشور می باشد را در اختیار دشمنان قرار می دهند و اگر هوشیاری وزارت اطلاعات در شناسایی این خائنین نبود همچون موریانه پایه های نظام را از درون می خوردند.

 

اینجانب میلاد پرخیر و برکت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت صاحب العصر و الزمان(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، سربازان گمنام امام زمان(عج) و عموم مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد تبریک عرض نموده و از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و سلامتی و سربلندی برای همه مستضعفان و محرومان عالم را در سایه امنیت مسئلت می نمایم.

 

محمدمهدی خانی زاده

فرماندار بهاباد