پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار شهرستان بهاباد در پیامی، سالروز آزادسازی خرمشهر را به ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی به ویژه رزمندگان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و مردم عزتمند و بزرگوار شهرستان بهاباد تبریک گفت.

متن پیام " محمدمهدی خانی زاده " به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد، یادآور حماسه آفرینی ها، رشادت ها و دلاوری های مردان خالص و پاکی است که با ایستادگی تمام در نبردی تاریخ ساز با توکل بر خدا بلندترین فرازها را غیورانه فتح کردند و در راه دفاع از شرف و ارزشهای این مرز و بوم به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند.

آزاد سازی خرمشهر، تاریخ پرافتخار و بلند مقاومت ملتی را روایت می کند که با روحیه جهادی و شهادت طلبی تا پای جان در میدان نبرد جنگید تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران به ارمغان آورد و رشادت های فرزندان ایران زمین در عملیات غرورآفرین بیت المقدس در سایه اعتقاد راسخ به وعده و مدد الهی، هیج گاه از یادها فراموش نخواهد شد.

مرور حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان، تورق صفحاتی نورانی از کتاب ایثار و پیروزی، مقاومت و پایداری این دیار و تجلی حماسه غیورمردان خرمشهر سربلند است؛ ایثار شیرمردان و شیرزنان خرمشهر عزیز داستانی از  ایستادگی ها و جانفشانی هایشان، روایتگر حماسه همدلی و همراهی، وحدت و انسجام ملت سربلند و سرافراز ایران است.

سالروز این ایام فرخنده را به ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی به ویژه رزمندگان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و مردم عزتمند و بزرگوار شهرستان بهاباد تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همگان را از خداوند بزرگ خواستارم.