پیام تبریک سرپرست بخشداری آسفیچ به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک سرپرست بخشداری آسفیچ به مناسبت هفته دولت و روز کارمندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی بخشداری آسفیچ؛ سرپرست بخشداری آسفیچ در پیامی باگرامیداشت یاد و خاطره شهدای معزز دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر؛ هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

متن پیام "امیرحسین تیموری" بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تبریک دهه ولایت و با گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت؛ هفته ای که در واقع بزرگداشت مجموعه کارکنان دولت و قدردانی از تلاش های آنان است و با طلیعه درخشان یادمان شهیدان عزیز رجایی و باهنر در حافظه تاریخی مردم ایران جاودانه گردیده است.

خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران با تعامل و همدلی، نقشی مؤثر، در تحقق اهداف شعار سال "حمایت از کالای ایرانی" خواهند داشت؛ تعاملی که به پشتوانه حمایت و همگامی مستمر مردان و زنان این سرزمین بویژه در جایگاه کارمندان گرانقدر ایران اسلامی تقویت خواهد شد و امید است تا این مسیر به رفع مشکلات مردم خاصه در حوزه اقتصاد و معیشت منتهی شود.

بی شک هفته دولت فرصت مغتنمی پدید آورده تا در کنار تقدیر و تشکر از تلاش های دولتمردان و مسئولان و مدیران، زحمات بی دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود؛ تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه در مسیر تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران گام بر می دارند.

باگرامیداشت یاد و خاطره شهدای معزز دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر، اینجانب به عنوان خادم مردم از تلاش های مدیران، کارکنان، کارشناسان و کلیه همکاران دستگاه های دولتی و عمومی که تلاش آگاهانه خود را پیش از گذشته معطوف رشد و بالندگی و توسعه بخش آسفیچ در زمینه های مختلف نموده اند، تقدیر و سپاسگزاری نموده و برای آنان از درگاه حضرت احدیت بهروزی، سعادت و سربلندی مسئلت می نمایم.

از درگاه خداوند سبحان خواهانم که سال پرتلاش گذشته را که به میمنت سخت کوشی و خستگی ناپذیری شما عزیزان قدم های اساسی در محرومیت زدایی و رفع مشکلات مردم در جای جای بخش برداشته شده مأجور درگاه خویش نماید.