پیام تبریک بخشدار مرکزی بهاباد به مناسبت روز شورا، معلم و کارگر

پیام تبریک بخشدار مرکزی بهاباد به مناسبت روز شورا، معلم و کارگرسپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم نظان مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در کشور شکل گرفت .

نهم اردیبهشت روز شورا ها را به همه اعضای محترم شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات مردم تلاش می کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامت همگان را از خدای بزرگ خواهانیم.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم به معلمان سخت کوش، امیدوارم به لطف خداوند باری تعالی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) با تلاش و همت همه معلمان صبور این سرزمین شاهد شکوفایی هرچه بیشتر نونهالان و دانش آموزان عزیز این خطه از میهن اسلامی باشیم.

در ادامه ضمن نکوداشت روز جهانی کار و کارگر و به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مومن و صبور ایران اسلامی فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا با تاسی از پیامبر اعظم(ص) زحمات بی بدیل آنان را ارج نهاده و بر دستان پینه بسته آنها بوسه بزنیم.

اینجانب ضمن تقدیر از کارگران متعهد و پرتلاش منطقه، این روز خجسته را به یکایک آنان تبریک عرض نموده و سلامتی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

 

اصغر خوش خوش آبادی

بخشدار مرکزی شهرستان بهاباد