پيام فرماندار بهاباد به مناسبت گراميداشت هفته دولت

پيام فرماندار بهاباد به مناسبت گراميداشت هفته دولت 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر را گرامی داشت.

 

متن پیام «عباس اقبال» بدین شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت یادآور زیباترین جلوه از تلاش روزهای پرشور خدمتگزاری خالصانه دو تن از فرزندان پاک انقلاب شهیدان رجایی و باهنر در خدمت صادقانه به مردم است که با وفاداری به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی در دوران کوتاه اما پر برکت عمر خود تلاش نمودند تا در جهت رفع محرومیت، تبعیض و بی عدالتی گام های بلندی بردارند.

این هفته فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر که بزرگترین آموزگار شیوه مدیریتی و خدمتی به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افق های تازه ای از رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف فراهم آورند.

طی سالهای اخیر به لطف الهی و با رهنمودهای مقام عظمای ولایت، دولت تدبیر و امید توانست در دوره اول فعالیت خود با وجود دسیسه های هر روز دشمنان انقلاب و فشارهای بی رحمانه اقتصادی، گام های بلندی را در مسیر عزت، اقتدار و رضایتمندی ملت ایران بردارد؛ بی شک حضور پرشکوه اقشار مختلف مردم، در حماسه 29 اردیبهشت امسال و رأی حداکثری مردم انقلابی و فهیم ایران اسلامی به دولت دوازدهم دلیل عینی این مطلب است.

اینک که در ابتدای خدمتگزاری دولت دوازدهم قرار داریم، اینجانب بعنوان نماینده دولت محترم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای عزیز خصوصاً ایام شهادت شهیدان رجایی و شهید باهنر و همچنین تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان، توفیق روزافزون همگان را ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم از درگاه خداوند متعال خواهانم.